چرا آزمون آنلاین

با استفاده از این نرم افزار از نحوه سریع و درست تست زدن و آنالیز قبولی درسی خود را در کمترین زمان ممکن با انجام آزمون های متعدد بدست می آورید؛ نحوه انتخاب سوالات در آزمون ها به صورت تصادفی از کل سوالات موجود در بانک سوالات توسط هوش مصنوعی انتخاب گردیده تا کاربر بتواند با انجام چند آزمون خود را برای امتحان اصلی ارزیابی کرده و نقاط قوت و ضعف را برای تست زنی سریعا پیدا کند.

اطلاعات تماس

Online_Pilot_Exam_Com_636203658367165898

سخن مدیریت

با توکل به خداوند متعال این مسیر را آغاز کرده ایم و نیازمند یاری و راهنمایی تمامی بزرگواران و استادان عزیز ،که دست اندر کاران این صنعت می باشند هستیم و امیدواریم شاهد ارتقاء هر چه بیشتر صنعت هوایی کشورمان در سطح بین المللی باشیم. خلبان احسان بالازاده

سرعت اینترنت مورد نیاز

دانشجویان عزیز به دلیل استفاده از آخرین تکنولوژی ها و متدهای روز دنیا؛ سرعت کار با نرم افزار بسیار بالا می باشد به طوری که با حداقل سرعت اینترنت می توانید به راحتی آزمون برگزار نمایید؛ لذا نیازی به تهیه اینترنت با سرعتهای خیلی بالا ندارید.

آزمون در موبایل و تبلت

قابل توجه کاربران محترم : نرم افزار طراحی شده به صورت خودکار با تمامی سایزهای صفحه نمایش هماهنگ شده و این برگزاری آزمون برای شما بسیار راحت و لذت بخش خواهد بود. لذا جهت برگزاری آزمون می توانید از تمامی دستگاه های خود استفاده فرمایید.

تخفیف در شارژ

ضمن عرض سلام و آرزوی موفقیعت برای کلیه کاربران مرکز، به اطلاع می رسانیم که از این به بعد شما می توانید با خرید کارتهای شارژ مرکز از تخفیف درصدی در هنگام شارژ برخوردار شوید.

انتقال اطلاعات هویتی

کلیه کاربران محترم توجه فرمایند، اگر در ورژن قبلی نرم افزار ثبت نام کرده اید نیازی به ثبت نام در این نسخه وجود ندارد و اطلاعات هویتی شما انتقال یافته است.

ما را دنبال کنید

با ما همراه شوید، ایده ها و نظرات خود را با ما در میان بگذارید و در قدرتمند شدن نرم افزار سهیم باشید

دسترسی سریع